Tjenesteledere RSD

RSD - ASF – K-familien, og samarbejdspartnere
Torben Kristensen
Pebermyntevej 49, 8800 Viborg
+45 2462 1671
Viborg Y’s Men’s Club ”
asf@ysmen.dk - t.kristensen@get2net.dk

 

RSD - Klubbens liv og virke
Niels Hejslet
Hvidtjørnevej 26, Egeskov, 7000 Fredericia
+45 2374 1575
Erritsø Y’s Men’s Club
n.hejslet.nh@gmail.com

 

RSD – Ledertræning og udvikling
Ulrik Lauridsen
Bøgumvej 67, 7100 Vejle
+45 2840 6075
Vejle Y’s Men’s Club 2
training@mail.dk - chrulrik@hotmail.com

 

RSD – Broderklubber & World Outlook
Villy Mølgaard
Jernbanegade 17, 1, 9000 Aalborg
+45 4046 8323
Aalborg 3 Y’s Men’s Club
broderklubber@ymen.dk – connyogvilly@gmail.com

 

RSD – CØE – ekstension Central Østeuropa
Henrik Jeppesen
Tidseltoft 17, 7100 Vejle
+45 2679 3912
Vejle Vadestedet Y’s Men’s Club
jeppe@dantechdk.com – intex@ysmen.dk

 

RSD – Presse
Ole Blume
Skovhusvej 10, 7830 Vinderup
+45 2144 3156
Vinderup Y’s Men’s Club
oleblume@hotmail.com – presse@ysmen.dk

 

RSD – PR, WAI, Set & Sket, Public Relations
Poul Erik Petersen
Lundevej 6, 9240 Nibe
+45 2712 3918
Nibe Y’s Men’s Club
ilsp-pep@live.dk – wai@ysmen.dk

 

RSD – Nyhedsbreve, Facebook, Twitter, Hjemmeside, intranet
Axel F. A. Hansen
Langelinie 14, 6520 Toftlund
+45 2657 7577
Tørning Len Y’s Men’s Club
axel.f.a.hansen@gmail.com – info@ysmen.dk

 

RSD – Time of Fast (TOF)
Poul Henrik Hove Jacobsen
Rugvænget 13, 7490 Aulum
+45 2346 2647
Aulum Y’s Men’s Club
hove@hovemail.dk – tof@ysmen.dk

 

RSD – BF, Brother Hood Fund, Frimærker
Erik Sangild
Ternevej 9, 3300 Frederiksværk
+45 4095 6909
Hillerød Y’s Men’s Club
sangild@vip.cybercity.dk – bf.dk@ymen.dk

 

RSD – YEEP-STEEP, Rejse koordinator
Ib Møller Jensen
Solhøjvej 10, Halling, 8543 Hornslet
+45 2448 0102
Kronjylland Y’s Men’s Club, Randersmsg4solhoj@gmail.com