Tjenesteledere RSD

RSD - ASF – K-familien, og samarbejdspartnere
Torben Kristensen
Viborg Y’s Men’s Club
Pebermyntevej 49, 8800 Viborg
+45 2462 1671
asf@ysmen.dk - t.kristensen@get2net.dk

 

RSD - Klubbens liv, udvikling og læring
Niels Hejslet
Erritsø Y’s Men’s Club
Hvidtjørnevej 26, Egeskov, 7000 Fredericia
+45 2374 1575
n.hejslet.nh@gmail.com

 

RSD – Broderklubber & World Outlook
Villy Mølgaard
Jernbanegade 17, 1, 9000 Aalborg
+45 4046 8323
Aalborg 3 Y’s Men’s Club
broderklubber@ysmen.dk – connyogvilly@gmail.com

 

RSD – CEE – ekstension Central Østeuropa
Henrik Jeppesen
Vejle Vadestedet Y’s Men’s Club
Tidseltoft 17, 7100 Vejle
+45 2679 3912
jeppe@dantechdk.com – intex@ysmen.dk

 

RSD – PR, WAI, Set & Sket, Public Relations
Poul Erik Petersen
Lundevej 6, 9240 Nibe
+45 2712 3918
Nibe Y’s Men’s Club
pepnibe@gmail.com – wai@ysmen.dk

 

RSD – Nyhedsbreve, Facebook, Twitter, Hjemmeside, intranet
Axel F. A. Hansen
Tørning Len Y’s Men’s Club
Langelinie 14, 6520 Toftlund
+45 2657 7577
axel.f.a.hansen@gmail.com – info@ysmen.dk

 

RSD – Time of Fast (TOF)
Arne Jørgensen
Hardernes Y’s Men’s Club Holstebro
Heimdalsparken 68, 2. tv, 7500 Holstebro
+45 26 19 32 84
arne@arnej58.dk – tof@ysmen.dk

 

RSD – BF, Brother Hood Fund, Frimærker
Erik Sangild
Hillerød Y’s Men’s Club
Ternevej 9, 3300 Frederiksværk
+45 4095 6909
sangild@vip.cybercity.dk – bf.dk@ysmen.dk

 

RSD – YEEP-STEEP, Rejse koordinator
Connie & Flemming Møller
Lundenæs Y’s Men’s Club
Blåkildevej 37, 6880 Tarm
+45 96 48 00 38 / +45 25 30 20 55
connie_flemming@yahoo.dk